WYKŁAD MARTY CZYŻ Z CYKLU "ARTYSTA PRZEDSIĘBIORCZY"

Galeria 2.0 i Uczelniane Centrum Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na kolejny wykład z cyklu "Artysta Przedsiębiorczy":

"Aukcje młodych. Do kogo są kierowane? Czy są dobrym sposobem na promocję i zysk? Na co uważać, co zapamiętać, czego unikać"


prowadzenie wykładu: Marta Czyż
termin i miejsce:
27 kwietnia, o godz. 12.30
Galeria 2.0


Marta Czyż - (1982) absolwentka Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Muzealniczych Studiów Kuratorskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendystka Programu Sokrates Erasmus, przez rok studiowała na Freie Universität w Berlinie.
Była jedną z kuratorek projektu dyplomowego "Letni Nieletni" zorganizowanego w 2010 roku w zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie.
Była kuratorem wielu realizacji przestrzeni publicznej (MachtRaum w Berlinie oraz Bring Your Own Story, Jadwiga Sawicka "Sztuka to doskonałe opium"), projektów (MAK NITE – Museum für Angewandte Kunst w Wiedniu) oraz wystaw, m.in. "Lepsze strony życia - Aleksander Ryszka" Galeria Le Guern, "No Budget Show 3" w Galerii Kordegarda (wystawa zrealizowana wraz z Robertem Kuśmirowskim), "Uwierz w ducha" w Galerii Kordegarda, "Otulina" w Galerii Kordegarda. W 2009 roku zorganizowała 1. Aukcję Młodej Sztuki w Galerii Senatorska.